Fejlesztő pedagógus (Göd) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Fejlesztő pedagógus (Göd)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.09.
fejlesztőpedagógus
Göd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2023.03.01.
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Göd , Munkácsy Mihály u 2
Jelentkezési határidő:
2024.02.29.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fejlesztőpedagógus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Támogatott lakhatásban és ápoló-gondozó otthonban élő súlyos fogyatékossággal élő ügyfeleink életvitelének támogatása lakókörnyezetükben, egyéni, illetve csoportos mozgásfejlesztése, habilitálása.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• Iskolai végzettség: gyógypedagógus, gyógytornász, konduktor
• Büntetlen előélet, cselekvőképesség
Amit kínálunk
• Bérezés: közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, munkahelyi pótlék, szociális ágazati pótlék besorolás szerint, utazási költségtérítés, vagy szerződéses megbízási jogviszony szerint.
• Béren kívüli juttatások: munkába járás támogatása, próbaidő után havi SZÉP kártya hozzájárulás 15.000 Ft értékben, beiskolázási támogatás gyermekkel rendelkező munkatársak esetében, flotta kedvezmények
• Szakmai fejlődési lehetőségek
• Támogató munkakörnyezet, rugalmas munkaidő
Emailben: a8e48484@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.