Gyermekvédelmi asszisztens - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Református Szeretetszolgálat

Gyermekvédelmi asszisztens

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.12.
pedagógiai asszisztens
Debrecen - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.03.12.
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Debrecen , Ibolya utca 22.
Jelentkezési határidő:
2024.03.12.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógiai asszisztens
Illetmények juttatások
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, továbbá a végrehajtására kiadott kormányrendelet, és egyéb ágazati jogszabályok rendelkezései az irányadók. A munkáltató a vonatkozó jogszabályban foglaltak szerint megtéríti a munkába járás költségét.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Lakásotthoni környezetben nevelkedő 12 fő 0-25 éves korú gyermek, fiatal felnőtt teljes körű ellátása, nevelése folyamatos munkarendben.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• Középiskola/gimnázium, Érettségi bizonyítvány;
gyermekotthoni asszisztens, gyermek-és ifjúságifelügyelő I., gyógypedagógiai asszisztens, mentálhigiénés asszisztens, pedagógiai asszisztens, pedagógiai és családsegítő munkatárs, gyógypedagógiai segítő munkatárs vagy szociális asszisztens, szociális segítő, ifjúságsegítő, felsőfokú szociális munkás asszisztens, felsőfokú ifjúságsegítő asszisztens, szociális és gyermekvédelmi szakasszisztens, szociális és mentálhigiénés szakgondozó, pedagógiai munkatárs (pedagógiai asszisztens), pedagógiai munkatárs (gyógypedagógiai asszisztens), gyermek- és ifjúságvédelmi asszisztens
• Cselekvőképesség,
• Magyar állampolgárság,
• érvényes erkölcsi bizonyítvány arról, hogy büntetlen előéletű és az 1997. évi XXXI. tv. 10/A. § (1) bekezdésében felsorolt kizáró okok személyével szemben nem állnak fenn.

Amit kínálunk
A munkáltató a vonatkozó jogszabályban foglaltak szerint megtéríti a munkába járás költségét.
• Kizárólag elektronikus formában a kopis.renata@diakonia.hu email címre a benyújtandó dokumentumok megküldésével.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.
Csatolmány