Flottakezelő - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Veszprémi Érsekség

Flottakezelő

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.22.
ügyintéző, egyéb
Veszprém - Veszprém vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Gimnázium, Szakiskola, Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc), Technikum
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-3 év
Betölthetőség időpontja:
2024.04.22.
Jelentkezési határidő:
2024.04.17.
Munkavégzés helye:
Veszprém vármegye - Veszprém , Jutasi út 18/2.
Feladat típusa
Adminisztráció - ügyintéző
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások
Bérezés megegyezés szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- Vállalati gépjármű flottával kapcsolatos feladatok szervezése és folyamatok koordinálása, dokumentálása
- Vállalati gépjármű szabályzat kialakítása
- Gépjármű szabályzat betartása, betartatása a felhasználókkal
- Kapcsolattartás gépjármű felhasználókkal és szervízekkel
- Gépjárművekkel kapcsolatos mindennemű dokumentáció
- Kötelező és eseti szervízelések koordinálása
- Biztosítók és más egyéb partnereinkkel való kapcsolattartás, adminisztráció és ügyintézés
- Gépjármű átadás-átvétel
- Gépjárművek mozgatása, tisztítása
- Mobiltelefon flotta kezelése, koordinálása
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
- legalább középfokú iskolai végzettség (felsőfokú végzettség előny)
- műszaki szemlélet
- számítástechnikai ismeretek (word, excel, outlook)
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalatok
- B kategóriás jogosítvány
- 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Ügyfélközpontúság és kiváló kommunikációs képesség
- Proaktívitás, önállóság, problémamegoldó készség és megbízhatóság
- Precizitás, szervezőképesség
- a Katolikus Egyház értékeinek elfogadása
Amit kínálunk
- hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidős foglalkoztatás
- támogató munkahelyi légkör
Beküldendő dokumentumok:
- Fényképes szakmai önéletrajz
- Motivációs levél
- Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
- Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagát a vonatkozó jogszabályok szerint (GDPR) az arra jogosult személyek megismerhetik

Pályázni lehet:
E-mailen: allas@veszpremiersekseg.hu
Levélben: Veszprémi Érsekség – Titkárság
8200 Veszprém, Vár u. 18.
Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: „Flottakezelő”.
Beadási határidő: 2024.04.17.
Pályázattal kapcsolatos további információt az allas@veszpremiersekseg.hu címen lehet kérni.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Veszprém vármegye - Veszprém , Vár u.18.