Óvodapedagógus - Egyházi Állásportál
Örömhítvétel Görögkatolikus Óvoda

Óvodapedagógus

óvodapedagógus
Budapest 08. ker. - Pest vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.04.30.
Jelentkezési határidő:
2024.05.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 08. ker. , Bezerédj utca
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
Jogszabályban meghatározott béren felül fenntartói kiegészítés, BKK bérlet, útiköltség térítés. 3 hónap próbaidő után SZÉP kártya (magas éves keret)
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Kedves Jelentkező!

4 éve működő katolikus óvoda vagyunk.
Intézményünk 3 csoportos; felújított, modern, minden igényt kielégítő felszereltséggel, játszóudvarral rendelkezik. 75 kisgyermek számára biztosít férőhelyet.

Az óvodai mindennapokat áthatja a gyermek- és családközpontú szeretetteljes, keresztény alapokon nyugvó nevelés, az élményalapú közösségépítés különböző programokkal.

Célunk az alkotó és kreatív gondolkodásmód kialakításán keresztül a gyermekek életre és magabiztos iskolakezdésre való felkészítése. Továbbá fontosnak tartjuk a szociális kompetenciák és az érzelmi intelligencia fejlesztését.

Szeretettel várjuk jelentkezését, fiatalos csapatunkba!

Szakmai tapasztalat nem szükséges, pályakezdők vagy nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
- Keresztény értékrend
- Igényes, megbízható munkavégzés
- Jó együttműködési és alkalmazkodó képesség
Amit kínálunk
- Családias légkör
- Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely (Keleti pályaudvar)
- Keresztény, humánus szervezeti kultúra
- Jogszabályban meghatározott béren felül fenntartói kiegészítés, BKK bérlet, útiköltség térítés. 3 hónap próbaidő után SZÉP kártya
Emailben: oromhirvetel.ovoda@szig.eu Érdeklődni Szkiba Tiborné igazgatónál, a +3630/956-4011 számon.
Pest vármegye - Budapest 08. ker. , Budapest, Bezerédj u. 16/a