Nevelőszülői tanácsadó - Kecskemét - Egyházi Állásportál
Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató

Nevelőszülői tanácsadó - Kecskemét

szociális munkás
Kecskemét - Bács-Kiskun vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.03.12.
Jelentkezési határidő:
2024.05.06.
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét , Kecskemét
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
ÁLLÁSHIRDETÉS

A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató 1. számú Területi Igazgatósága felvételt hirdet Nevelőszülői tanácsadó munkakörbe Kecskemét településre.
A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:
• Családlátogatás
• nevelőszülői munka segítése, ellenőrzése gyermekek ellátása
• kapcsolattartás a társszervekkel, nevelési-oktatási intézményekkel, egészségügyi szolgáltatókkal, hatóságokkal
• nagykorúvá vált fiatalok mellett utógondozói tevékenységek ellátása, otthonteremtés, önálló életkezdés segítése
• nevelőszülői toborzásban való részvétel
• munkakörrel kapcsolatos adminisztráció ellátása

Elvárásaink:
• Büntetlen előélet
• A 15/1998.(IV.30.) NM Rendelet 2. számú mellékletében meghatározott felsőfokú képesítések valamelyikének megléte (2. számú melléklet II. rész/II. szakellátások nevelőszülői hálózat, nevelőszülői tanácsadó)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Felelősségtudat, elkötelezettség, empátia, rugalmasság
• Precíz, pontos munkavégzés
• B kategóriás jogosítvány, személygépjármű

Előnyt jelent:
• Gyermekvédelemben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
• Heti 40 órás munkaidő, kötetlen munkarend
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kulturált körülmények
• Szakmai fejlődés lehetősége biztosított
Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a csikos.edina@szentagota.hu email címre.
Amit kínálunk
Cím:
Csongrád vármegye - Szeged , Csongor tér 8.