Kommunikációs és marketing munkatárs - Szeged - Egyházi Állásportál
Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató

Kommunikációs és marketing munkatárs - Szeged

kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
Szeged - Csongrád vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.03.11.
Jelentkezési határidő:
2024.05.06.
Munkavégzés helye:
Csongrád vármegye - Szeged , Szeged
Feladat típusa
Adminisztráció - kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Kommunikációs és marketing munkatárs

A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Kommunikációs és marketing munkatársat keres. Ha szeretnél egy pörgős csapat tagja lenni, ahol mindig szükség van a kreativitásra, az új ötletekre, és ahol változatos és izgalmas munkát végezhetsz nap, mint nap, jelentkezz a kommunikacio@szentagota.hu email címen!

Milyen kollégát keresünk:

• aki újságírói gyakorlattal rendelkezik
• aki szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik
• aki képes a gyors és pontos munkavégzésre
• aki nyitott a fejlődésre
• aki szívesen próbálja ki magát új területeken
• akinek nem okoz nehézséget rövid posztok és hosszabb cikkek/riportok írása
• aki empatikus
• aki rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• a médiában eltöltött többéves tapasztalat

Új kollégánk feladati lesznek:

• tartalomgyártás (print és online média, közösségi oldalak)

• social média tartalmak írása, vizuális contentek elkészítésében való részvétel

• események tudósítása, interjúk készítése a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató tevékenységéhez kapcsolódóan (pl.: gyermekvédelmi gondoskodásban élő gyermekek és fiatalok élményprogramjain, táboraiban való részvétel, nevelőszülői hivatás népszerűsítése)

• tájékoztató szakmai anyagok, szakmai háttéranyagok, sajtómeghívók, protokoll meghívók, eseményekhez kapcsolódó kreatívok szövegének írása

• sajtóesemények szervezése, sajtómegkeresések kezelése, kapcsolattartás országos és helyi médiumokkal

Jelentkezési határidő: 2024.03.28.
Munkavégzés helye: Szeged
Munkaidő: kötetlen munkaidő
Bérezés: megállapodás szerint

A jelentkezéseket és az önéletrajzokat az kommunikacio@szentagota.hu email-címre várjuk!

Amit kínálunk
Cím:
Csongrád vármegye - Szeged , Csongor tér 8.