iskolatitkár - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola

Iskolatitkár

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.03.14.
iskolatitkár
Budapest 17. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc), Technikum
Elvárt nyelvtudás:
Nincs.
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.04.19.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 17. ker. , Ferihegyi út 115.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - iskolatitkár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
XVII. kerületi, önálló gazdálkodású evangélikus fenntartású általános iskolánkba keresünk első sorban gyakorlattal rendelkező iskolatitkárt.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Jó kommunikációs készség, precizitás, munkájával szembeni igényesség, elkötelezettség, intézményi sajátosságok, illetve az iskola világnézeti kötelezettségének elfogadása, terhelhetőség, az intézményvezető munkájának segítése
Amit kínálunk
Családias, támogató közösség, tárgyi feltételek biztosítása
Fényképes önéletrajzokat várunk az iskola@podi.hu e-mail címre!
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Windows, Word, Excel, KIR, KRÉTA, Teams programok ismerete, gyors-, tízujjas gépírás, rövid levelek önálló fogalmazása, statisztikák.
Előnyök
iskolatitkár gyakorlat, protestáns felekezet, munkaügyi ismeretek
Kapcsolat