Pulmonológia asszisztens - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

Pulmonológia asszisztens

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.03.19.
asszisztens
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-2
Betölthetőség időpontja:
2024.04.22.
Jelentkezési határidő:
2024.04.19.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3.
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- Telefonok, betegelőjegyzés kezelése
- Betegek fogadása
- Prick teszt, légzésfunkciós vizsgálat, verejtékteszt elvégzése
- Segédkezés vérvételnél
- Vizsgálatkérő lapok megírása
- Vizsgálati anyagok elküldése laboratóriumba
- Medworks program kezelése
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Végzettség: Egészségügyi asszisztens
Amit kínálunk
- Családbarát munkarend és rendszeres programok;
- Egészségmegőrzési programok, ingyenes sport lehetőségek;
- Kórházi üdülőhasználat.
Magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzzal, motivációs levél feltöltésével.
Kapcsolat