Közösségi szervező (Dél-Dunántúl) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Közösségi szervező (Dél-Dunántúl)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.03.20.
személyi, szakmai asszisztens
Pécs - Baranya vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.04.01.
Jelentkezési határidő:
2024.04.20.
Munkavégzés helye:
Baranya vármegye - Pécs , Apafi utca 101.
Feladat típusa
Adminisztráció - személyi, szakmai asszisztens
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felzárkóztatásért felelős Modellprogramok szervezeti egysége felvételt hirdet
közösségi szervező munkakör betöltésére a Máltai Szimfónia Programba, a dél-dunántúli régióba.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
legalább középfokú végzettség;
B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat;
rendszerszemlélet;
megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság, proaktivitás;
Amit kínálunk
támogató csapat;
családbarát munkahely;
egyéb, béren kívüli támogatások.
Pályázatodat (szakmai önéletrajz a bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címen várjuk:
k_szervezo_ddr@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap:
Csatolmány