Szakács - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Református Szeretetszolgálat

Szakács

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.03.24.
konyhai dolgozó
Sajósenye - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Szakiskola
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.04.24.
Jelentkezési határidő:
2024.04.24.
Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Sajósenye , Kossuth utca 16.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - konyhai dolgozó
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Református Szeretetszolgálat fenntartásában működő Fészek Fogyatékosok Református Ápoló-Gondozó Otthona pályázatot hirdet szakács munkatárs munkakör betöltésére.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• cselekvőképesség,
• magyar állampolgárság,
• büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal igazolva),
Amit kínálunk
Bejelentett, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony. Stabil, barátságos és támogató légkörű munkahely.
kizárólag elektronikus formában a feszek@diakonia.hu email címre.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.
Csatolmány