Gépjárművezető és karbantartó - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Református Szeretetszolgálat

Gépjárművezető és karbantartó

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.03.24.
egyéb
Csomád - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola, Technikum
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.04.25.
Jelentkezési határidő:
2024.04.25.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Csomád , Őrbottyán
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
 személyszállítás
 az intézmény épületében lévő berendezéseinek a javítása, felújítása;
 rendszeres ellenőrzés végzése az intézmény területén lévő helyiségek elektromos berendezésein (lámpatestek, kapcsolók, konnektorok, biztosítékok, kaputelefon); esetleges hibák feltárása, lehetőség szerinti javítása, vagy javaslattétel a javításra;
 gondozza az intézmény épületeit körülvevő zöldterületet, ápolja a növényeket;
 kevésbé csapadékos időszakban gondoskodik a növényzet rendszeres locsolásáról;
 téli hónapokban ellapátolja a havat a járdákról, a bejárat előtt és parkolókban, szükség esetén jégmentesíti a bejáratot és a járdákat;
 az időszaki rendszeres karbantartási tevékenységeket elvégzi;
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
 Felelősségtudat;
 KRESZ szabályainak pontos betartása;
 Menetlevél és szállítólevél pontos vezetése;
 Kollégákkal történő együttműködés;
 Biztonságos vezetési technika.
Amit kínálunk
Bejelentett, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony. Stabil, barátságos és támogató légkörű munkahely.
A munkakör betöltéséig folyamatos. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában a mohacsy.nikoletta@diakonia.hu email címre, a benyújtandó dokumentumok megküldésével.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.
Csatolmány