GYÓGYPEDAGÓGUS - Egyházi Állásportál
Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

GYÓGYPEDAGÓGUS

gyógypedagógus
Miskolc - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.08.26.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Miskolc , .
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - gyógypedagógus
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII törvény és annak végrehajtásáról szóló 401/2023.(VIII.30.) Kormányrendelet rendelkezései az irányadók.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
gyógypedagógusi végzettség. (A pedagógiai szakszolgálati intézmények működéséről szóló 15/2013.(II.26.) EMMI rendelet 33. § (1) bekezdése szerint szakvizsga és a 6. sz. mellékletében előírt végzettség megléte.)
Amit kínálunk
Elektronikus úton a palyazo.refegymi.miskolc@gmail.com címre
A pályázattal kapcsolatban felmerülő egyéb kérdésekről tájékoztatást
+36301556031-es telefonszámon adunk
Előnyök
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- Szakszolgálatnál szerzett szakmai tapasztalat,
- MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete
Cím:
Pest vármegye - Halásztelek , Hold utca 6.
Csatolmány