Terápiás/Szociális munkatárs (Göd) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Terápiás/Szociális munkatárs (Göd)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.03.28.
mentálhigiénés szakember, szociális munkás
Göd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Gimnázium, Szakiskola, Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
angol
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1 év
Betölthetőség időpontja:
2024.04.30.
Jelentkezési határidő:
2024.04.25.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Göd , Munkácsy Mihály u 2
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület, Göd Gondviselés Háza Fogyatékos Emberek Otthona új munkatársakat keres fogyatékossággal élő személyek segítéséhez

TERÁPIÁS/SZOCIÁLIS MUNKATÁRS

munkakörben

Intézményünkben élő ügyfeleink életminőségének javítása, készégfejlesztő, terápiás, szabadidős tevékenységek, megvalósítása.
Kreatív, kézműves, zenés, mozgásos egyéni és csoportos - fejlesztő foglalkozások megtartása halmozottan sérült lakóink számára.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Középfokú vagy felsőfokú végzettség az 1/2000 SzCsM rendeletnek megfelelően
Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok a következő szakterületeken: fejlesztőpedagógus, gyógypedagógus, gyógytornász, konduktor, pedagógus, pszichopedagógus, szociálpedagógus, szociális munkás, okleveles szociálpolitikus, diakónus, gyógypedagógus, mentálhigénés szakember, teológus, hittanár
Befejezett vagy folyamatban lévő középfokú végzettség a következő területeken: gyógypedagógiai asszisztens, gyógypedagógiai segítő munkatárs, szociális asszisztens
Büntetlen előélet, cselekvőképesség
Amit kínálunk
Bérezés: közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, jogszabály szerinti ágazati pótlék, munkahelyi és kiegészítő pótlékok
Munkába járás költségtámogatása
Próbaidőt követően havi 15.000 Ft SZÉP kártya hozzájárulás
Támogató munkakörnyezet
Szakmai fejlődés lehetősége
Emailben: f9d8ce97@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.