Portás (Göd) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Portás (Göd)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.03.28.
asszisztens
Göd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Végzettséget nem igényel
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1 év
Betölthetőség időpontja:
2024.04.30.
Jelentkezési határidő:
2024.04.25.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Göd , Munkácsy Mihály u 2
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• portaszolgálat ellátása műszakbeosztás szerint
• ellenőrzi és segíti az intézményi forgalmat
• ellát megfigyelő és belépést ellenőrző valamint adminisztratív jellegű tevékenységeket
• munkaköréhez tartozik, hogy hétévente és megbízás szerint intézményi autóval meghatározott területen ételt szállítson ki
• sofőr feladatokba bevonható
• az intézményi telefonközpontot kezeli, hívásokat irányít
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal
• büntetlen előéletű
• elkötelezett a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt
• megbízható és felelősségteljes
Amit kínálunk
• kellemes környezet, modern munkakörülmények
• támogató és családias légkör
• egyéb béren kívüli juttatás (próbaidő leteltét követően SZÉP kártyára)

Emailben önéletrajz megküldésével lehetséges: 44b4264e@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.