Informatika szakos tanár - Egyházi Állásportál
Széchenyi István Római Katolikus Technikum és Gimnázium

Informatika szakos tanár

informatika tanár
Hatvan - Heves vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Heves vármegye - Hatvan , Bajcsy-Zsilinszky út 6.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Technikumba keresünk informatika szakos tanárt.
Egyetemi végzettség.
Amit kínálunk
A jelentkezéseket e-mailben (gazdasagi@szechenyi60.hu) és személyesen lehet eljuttatni hozzánk.
Cím:
Heves vármegye - Hatvan , Bajcsy-Zs. út 6.