Létesítményvezető - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Tatai Református Gimnázium

Létesítményvezető

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.05.08.
egyéb
Tata - Komárom-Esztergom vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.14.
Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom vármegye - Tata , Kossuth tér 10-11.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások
bér megyegyezés szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- Épületgondnoki feladatok, az épületek üzemeltetése
- Technikai dolgozók (karbantartók, takarítók, portások, konyhai személyzet) munkájának irányítása, ellenőrzése
- Kapcsolattartás a szolgáltatókkal (szerződések)
- Felújítások, karbantartások koordinálása
- Bérleti szerződések előkészítése
- Rendezvények technikai előkészítése
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Precíz, igényes munkavégzés, rendszerben gondolkodás, proaktivitás, együttműködő munkavégzés, keresztény/keresztyén értékrend képviselete
Amit kínálunk
Középvezetői pozíció, motiváló, barátságos munkakörnyezet, rugalmas vezetői csapat, egyházi légkör - keresztyén értékrend szerinti működés
E-mailen önéletrajz, motivációs levél ide: igazgato@refi-tata.hu
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
gazdasági / műszaki jártasság
Előnyök
Középvezetői tapasztalat, gazdasági vagy műszaki végzettség és jártasság, egyházi kötődés
Kapcsolat