Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Krisztinavárosi Hajléktalan Centrum
Intézmény címe Pest megye - Budapest 01. ker. , Feszty Árpád u. 6-8.
Honlap www.maltai.hu/
E-mail cím krisztinavaros@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Feszty Árpád utca 6-8.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások kjt szerinti bér, munkahelyi pótlék, egyéb pótlékok, ágazati pótlék, étkezési hozzájárulás, SZÉP Kártya, munkába járás támogatása
Elvárt képzettség Egyetem (MSC), Főiskola (BSC), Egyetem (MSc, MA), Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat
Feszty Árpád utcai telephelye
(nappali melegedő, éjjeli menedékhely)

felvételt hirdet
szociális munkatárs munkakör betöltésére

Feladatok: felvételi beszélgetés gondozottakkal, esetkezelés, esetmenedzselés, szociális munka, intézmény szolgáltatásainak biztosítása, különböző segítő eszközök alkalmazása a szociális munka során

Elvárások:
- felsőfokú szociális alapképzettség az 1/2000-es SzCsM rendeletnek megfelelően; büntetlen előélet
- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontosság, kreativitás, nyitottság, együttműködés teamben végzett munka során

Amit kínálunk:
- fiatalos, családias környezet; kihívásokkal teli szakterület; új módszerek kipróbálása, bevezetése; kis létszámú munkahelyi csapat kis létszámú intézményben; rugalmas beosztás; lehetőség a Szeretetszolgálat egyéb – munkaviszonytól független – időszakos projektjeiben, programjaiban való részvétel külön megbízási díjért; részvétel a Szeretetszolgálat egyéb programjain: szakmai napok, konferenciák, önkéntes akciók
- Juttatások: kjt szerint besorolt alapbér, munkahelyi pótlék, ágazati bérpótlék, cafeteria, munkába járás támogatása

Munkaviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződés, folyamatos munkarend munkaidő kerettel

Munkakezdés várható ideje: 2020. szeptember 14.

Munkavégzés helye: I. kerület, Feszty Árpád utca 6. (40 férőhelyes éjjeli menedékhely, 50 férőhelyes nappali melegedő), a Déli pályaudvar közelében

Pontos személyi adatokat tartalmazó fényképes szakmai önéletrajzokat, motivációs levelet az aba.csaba@maltai.hu címre várjuk 2020. augusztus 25-ig.
Jelentkezési határidő 2020.08.24.
Hirdetés letöltése PDF-ben