Intézményvezető helyettes - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Szent Lukács Görögkatolikus Szeretetszolgálat

Intézményvezető helyettes

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.05.14.
igazgatóhelyettes
Debrecen - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
3 év
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.07.31.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Debrecen , Nap utca 10.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - igazgatóhelyettes
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

- Támogatott lakhatás, nappali ellátás és támogató szolgálat munkájának szakmai tervezése, a napi munka koordinálása, ellenőrzése.
- Szervezeti egységéhez tartozó munkatársak beosztásának, munkafolyamatainak tervezése.
- A releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba.
- Felelős a szervezeti egységéhez tartozó szociális szolgáltatások jogszabályok szerinti működésének biztosításáért, a szakhatóságok és egyéb hatóságok ellenőrzésének biztosításáért.
- Közreműködés az intézményi beszámolók, költségvetési tervek előkészítésében.
- A jogszabályokban foglalt jelentési kötelezettségek megvalósulásáról gondoskodik.
- Az intézményi feltöltési stratégia kialakításában részt vesz, gondoskodik a férőhelyek kihasználtságáról.
- Részt vesz a komplex szükségletfelmérésben, javaslatot tesz új ellátott felvételére.
- Elkészült szolgáltatási tervek megvalósításának ellenőrzése.
- Felügyeli és segíti a lakók felkészítését a lakóközösségbe való beköltözésre, a lakók szükségleteinek és képességeinek a felmérését, a szolgáltatási tervek kidolgozását, az utógondozás folyamatát, a lakók aktivitásának tervezését, szervezését, ellenőrzését
- Tájékoztatási kötelezettsége van az intézmény vezetői felé

A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Pályázati feltételek:
• a munkakör ellátásához igazodó, szociális munkás, szociálpedagógus, szociálpolitikus, gyógypedagógus felsőfokú végzettség
• Támogatott lakhatás, nappali ellátás vagy támogató szolgáltatás területen szerzett legalább három év tapasztalat.
• lelkészi ajánlás.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• vezetői gyakorlat
• támogató szolgálat vezető képesítés
• szociális szakvizsga vagy szociális vezetőképzési tanúsítvány
• „B” kategóriás jogosítvány

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél, iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata, lelkészi ajánlás, adatkezelési tájékoztató és nyilatkozat.
Amit kínálunk
Vezetői pótlékok
Telefon
Stabil, összetartó közösség
A pályázatok benyújtásának módja:
• Elektronikus úton az koraifejleszto@szlgsz.hu e-mail címen keresztül.
vagy
• Postai úton az 4031 Debrecen, Lóskúti út. 4. címre.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyíregyháza , Bocskai utca 26.