INTÉZMÉNYI LELKIPÁSZTORI ÁLLÁS (NŐI SPIRITUÁLIS) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Dunamelléki Református Egyházkerület

INTÉZMÉNYI LELKIPÁSZTORI ÁLLÁS (NŐI SPIRITUÁLIS)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.05.15.
kollégiumi nevelő
Budapest 09. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
kötetlen munkaidő
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
5 év
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 09. ker. , Ráday utca 28.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - kollégiumi nevelő
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• KRE Hittudományi Karon a teológus hallgatók lelki programjainak szervezése
• Jelenlét a Hittudományi Kar képzési (elsősorban lelki) folyamatában
• Személyes lelkigondozás
• Teológus évek alatt történő szolgálatok segítése
• A Ráday Felsőoktatási Diákotthon SZMSZ-ében meghatározott spirituálisi feladatok betöltése (lelki kiskörök mentorálása, szobalátogatás, szervezési feladatok, stb.)
• Érzékenység és készség a női hallgatók lelki, hivatásbeli és tanulmányi kísérésében
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
- lelkészi képesítéssel rendelkező felszentelt női lelkipásztor,
- büntetlen előélet,
- minimum 5 év gyülekezeti szolgálati tapasztalat.
Amit kínálunk
Megegyezés szerinti illetmény; lakhatás biztosítása teljeskörű rezsi költséggel a Ráday Házban; utazási támogatás a hatályos jogszabályok szerint.
Postai úton a Dunamelléki Református Egyházkerület Püspöki Hivatala címére (1092 Budapest, Ráday utca 28.) vagy elektronikus úton a ph@raday28.hu e-mail címen.
Kapcsolat