Könyvelő - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Református Szeretetszolgálat

Könyvelő

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.05.15.
könyvelő
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.06.15.
Jelentkezési határidő:
2024.06.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.
Feladat típusa
Gazdasági terület - könyvelő
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
 Teljeskörű könyvelés (bejövő számlák, pénztár, bank, vegyes);
 Bevallások (ÁFA, TAO, HIPA), adatszolgáltatások, statisztikák készítése;
 Vevő és szállítói analitikák egyeztetése;
 Számviteli bizonylatok érvényesítése;
 Szállítói számlák rögzítése az iroda által használt program (CT-ECOSTAT) rendszerébe;
 Havi és éves zárás előtti egyeztetések, javítások elvégzése;
 Zárási műveletek végrehajtása az iroda által használt program pénzügyi és főkönyvi moduljában;
 Beszámolók előkészítésében való aktív közreműködés;
 Törvényi változások nyomon követése;
 Egyéb könyveléshez kapcsolódó feladatok ellátása.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
 Mérlegképes könyvelői vagy szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség, vagy pénzügyi-számviteli ügyintézői képesítés;
 Microsoft programok magas szintű ismerete;
 Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség;
 Megbízhatóság, rugalmasság;
 Önálló, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk

 Folyamatos hosszú távú munkalehetőség;
 Bejelentett, határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkaviszony;
 Stabil, barátságos támogató légkör;
 Fejlődési lehetőség, továbbképzéseken való részvétel;
 Igényes munkakörnyezet;
 Könnyen megközelíthető munkahely (tömegközlekedés a közvetlen közelben).
Amennyiben felkeltettük érdeklődését úgy várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével a hr@diakonia.hu e-mail címre.
Kapcsolat