Fejlesztő pedagógus - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Református Szeretetszolgálat

Fejlesztő pedagógus

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.05.15.
fejlesztőpedagógus
Kiskunhalas - Bács-Kiskun vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
általános munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.06.15.
Jelentkezési határidő:
2024.06.15.
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun vármegye - Kiskunhalas , Magyar utca 20.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fejlesztőpedagógus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Az ápoló-gondozó otthoni ellátást igénybe vevő személyek életvitelének támogatása, készségeinek fejlesztése, lakókörnyezetükben és azon kívüli programok biztosítása, igazodva az egyéni speciális igényekhez.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Különös tekintettel:
 gondozási feladatok ellátása,
 egyéni fejlesztési tervek elkészítése
 meglévő készségek fejlesztése és szinten tartása a fejlesztési tervben foglaltak mentén
 személyes élettér rendezésének támogatása
 felügyelet biztosítása lakókörnyezeten belül és kívül
 fejlesztő foglalkozások biztosítása
 társas kapcsolatok készségeinek fejlesztése
 közösségi programok szervezése
 gondozottak hitéleti kísérése
 egyéni állapotnak megfelelő gyógypedagógiai segítségnyújtás.
Amit kínálunk
Bejelentett, határozott idejű, teljes munkaidős munkaviszony. Stabil, barátságos és támogató légkörű munkahely.
A munkakör betöltéséig folyamatos. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában az vorosvaczki.csaba@diakonia.hu email címre, a benyújtandó dokumentumok megküldésével.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.