Gyermek intenzív szakápoló - Egyházi Állásportál
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

Gyermek intenzív szakápoló

nővér, ápoló
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Szakiskola
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.10.08.
Jelentkezési határidő:
2024.11.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza felvételt hirdet gyermek intenzív szakápoló munkakörbe.

Feladatok:

- Kritikus, életveszélyes állapotú újszülöttek, csecsemők és gyermekek ápolása, vitális paramétereik monitorizálása
- A folyadékegyensúly zavarainak monitorizálása, keringési elégtelenségek testi és laboratóriumi tüneteinek felismerése, kezelése
- Az eszméletvesztéssel, tudatzavarral járó állapotok felismerése
- Égések, mérgezések, traumák szervezetre gyakorolt hatásainak felismerése, ellátásukban aktív részvétel
- Közreműködés a diagnosztikus és terápiás beavatkozásokban
- Életmentő beavatkozások önálló megkezdése, segédkezés azokban
- Krónikus betegek ellátása
- Szülők felkészítése az otthonápolásra

Elvárások:
- Szakképzettség
- Érvényes működési nyilvántartási kártya
- Szakmai kamarai tagság
- Pontossás és precizitás
- Terhelhetőség

Előnyt jelent:
- Gyermekintenzív szakápoló képzettség
- Felsőfokú ápolói végzettség
- MedWorks rendszer ismerete
Amit kínálunk
Egészségmegőrzési programok, ingyenes sport lehetőségek, városligeti kedvezmények, állatkerti belépő, kórházi üdülőhasználat, kedvezményes étkezés, támogatott csapatépítési lehetőség, munkába járáshoz utazási támogatás, munkaruha biztosítása, tanulási szándék esetén tanulmányi szerződés kötésének a lehetősége. Családbarát munkarend és rendszeres programok (pl. nyári tábor, családi nap).
Fényképpel ellátott önéletrajz beküldése az ito@hr.bethesda.hu címre.