Csecsemő- és gyermekápoló - Egyházi Állásportál
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

Csecsemő- és gyermekápoló

nővér, ápoló
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.10.03.
Jelentkezési határidő:
2024.11.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza felvételt hirdet csecsemő- és gyermekápoló munkakörbe.

Feladatok:
• Szisztematikus, egyénre szabott ápolás, szakápolás és gondozás, amely a beteg gyermek szükségleteinek kielégítésére irányul
• Sajátos nevelési igényű gyermekek ellátása
• Segítségnyújtás a beteg gyermek családjának abban, hogy elérjék az egészség lehető legmagasabb fokát és megelőzzék a betegségeket
• A beteg állapotváltozásainak észlelése, azok értelmezése és képesség a további ellátási kompetenciáról való döntésre
• Szülők felkészítése az otthonápolásra
Elvárások:
• Szakképzettség (55-ös OKJ)
• Érvényes működési nyilvántartási kártya
• Szakmai kamarai tagság
• Pontossás és precizitás
• Terhelhetőség
• Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
• MedWorks rendszer ismerete
Amit kínálunk
Egészségmegőrzési programok, ingyenes sport lehetőségek, városligeti kedvezmények, állatkerti belépő, kórházi üdülőhasználat, kedvezményes étkezés, támogatott csapatépítési lehetőség, munkába járáshoz utazási támogatás, munkaruha biztosítása, tanulási szándék esetén tanulmányi szerződés kötésének a lehetősége. Családbarát munkarend és rendszeres programok (pl. nyári tábor, családi nap).
Fényképpel ellátott önéletrajz beküldése az apolo@hr.bethesda.hu címre.