Gimnáziumi portás - Egyházi Állásportál
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium

Gimnáziumi portás

portás
Budapest 22. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Végzettséget nem igényel
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.11.01.
Jelentkezési határidő:
2024.10.31.
Pest vármegye - Budapest 22. ker. , 1223 Budapest, Rákóczi út 17-21.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - portás
Illetmények juttatások
besorolásnak megfelelően
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium megbízható, aktív nyugdíjas kollégát keres PORTÁS munkakörbe.

Intézményünk 3 szintes gimnáziumi épületébe keresünk hosszabb távra, első sorban nyugdíjas, de lelkes, aktív portást.
Ellátandó feladatok: érkező személyek tájékoztatása/útbaigazítása, posta átvétele, néhány napló kézírásos vezetése, gépjárműbejáró nyitása (portahelyiségből), délutános műszak esetén az intézmény bejárása, ablakok és külső ajtók zárása, áramfogyasztók lekapcsolása.

Munkarend: két műszakos (délelőtt/délután heti váltásban)
Munkaidő: napi 8 óra, délelőttös műszak esetén: 06:30 - 15:00-ig, délutános műszak esetén: 14:30-22:00-ig

Első évben 1 éves határozott idejű munkaszerződés, majd ezt követően határozatlan idejű.

Munkavégzés helye: gimnázium, 1223 Budapest, Rákóczi út 17-21.
Magára és munkájára nézve igényes, megbízható. Bizalmi állás lévén fontos, hogy betartsa az előírásokat és szabályokat. Magatartása legyen példamutató, hiszen gyerekek között fog dolgozni.
Amit kínálunk
Modern, jól felszerelt munkakörnyezet.
Utazási költségtérítés (jogszabályoknak megfelelően), SZÉP kártya.
Jelentkezni elektronikus formában Frecot Gábor üzemeltetési vezetőnél lehetséges az uzemeltetes@rozsakertirefi.hu e-mail címen.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 22. ker. , Rákóczi út 16.