ének szakos tanár - Egyházi Állásportál
Tatárszentgyörgyi II. Rákóczi Ferenc Baptista Általános Iskola

ének szakos tanár

angol nyelvtanár, ének-zenetanár
Tatárszentgyörgy - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.03.18.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Tatárszentgyörgy , Kossuth Lajos utca 10.
Jelentkezési határidő:
2024.03.29.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
Oktatás, nevelés, kutatás - ének-zenetanár
Illetmények juttatások
Púétv. szerinti illemény alapján
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Pályázati feltételek:
- főiskolai tanári diploma
- büntetlen előélet, cselekvőképesség, a pályázó ne álljon a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- fényképes szakmai önéletrajz
- motivációs levél
- végzettséget igazoló dokumentumok másolata
- erkölcsi bizonyítvány

A pályázatok benyújtásának módja:
- elektronikus úton a tatarsziskola@gmail.com e-mail címen keresztül

További információk: Petrányiné Kocsis Márta (intézményvezető)
tel.: 06-30/529-8777