matematka, földrajz, fizika, kémia, rajz - Egyházi Állásportál
Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola

Matematka, földrajz, fizika, kémia, rajz

fizikatanár, földrajztanár, informatika tanár, matematikatanár
Adács - Heves vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.03.25.
Jelentkezési határidő:
2024.09.01.
Munkavégzés helye:
Heves vármegye - Adács , Rákóczi Ferenc utca 20-24.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fizikatanár
Oktatás, nevelés, kutatás - földrajztanár
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
Oktatás, nevelés, kutatás - matematikatanár
Illetmények juttatások
Jogszabályban előírt
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A meghirdetett pedagógus munkakörre jogszabályban előírt feladatok ellátása az intézmény szabályzatainak, pedagógiai programjának és a munkáltatói jogokat gyakorló intézményvezető utasításainak megfelelően.
Pályázati feltételek:
- büntetlen előélet;
- magyar állampolgárság;
- foglalkozástól eltiltás hatálya alatt nem áll;
- teljes cselekvőképesség;
- jogszabályban előírt szakképesítéA pályázat benyújtásakor átadandó iratok, igazolások:
- jogszabályban előírt végzettséget igazoló okiratok;
- szakmai önéletrajz;
- 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány vagy a kiadására irányuló kérelem benyújtásának igazolása;
- katolikus plébános ajánlása.
A munkakör betölthetőségének időpontja: folyamatos.
A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos.
További információk: Juhász Péter intézményvezetőtől kapható a 0630/392-5420 telefonszámokon és az sztjakab.adacs@gmail.com e-mail címen.
A pályázatok benyújtásának módja:
- Postai úton a következő címre: 3292 Adács, Rákóczi F. utca 20-24.
- Elektronikusan a következő címre: sztjakab.adacs@gmail.com
- jogszabályban előírt feladatok ellátása
Amit kínálunk
Innovatív, segítőkész, kis pedagógus közösség. Bérezés a Puétv. alapján. Kiváló tárgyi feltételek.
Előnyök
Szép Kártya juttatás
Cím:
Heves vármegye - Adács , Rákóczi u. 20.24.