Gyógypedagógus-fejlesztőpedagógus - Egyházi Állásportál
Szent István Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ

Gyógypedagógus-fejlesztőpedagógus

gyógypedagógus, fejlesztőpedagógus
Dég - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.05.01.
Jelentkezési határidő:
2024.05.22.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Dég , Széchenyi u.13.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - gyógypedagógus
Oktatás, nevelés, kutatás - fejlesztőpedagógus
A 257/2000. (XII. 26.) Korm. rendelet, a 2012. évi I. törvény a munka törvénykönyvéről és a 2023. évi LII. törvény a pedagógusok új életpályájáról szerint.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Szent István Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ felvételt hirdet lakásotthoni fejlesztőpedagógus munkakör betöltésére az intézmény által működtetett Dégi Lakásotthoni Szakmai Egységébe heti 40 órás munkarendbe, azonnali kezdéssel.
Feladatai közé tartozik a lakásotthonokban élő gyermekek/tanulók fejlesztőpedagógiai ellátása
- Egyéni és kiscsoportos fejlesztő foglalkozások szervezése, vezetése
- Fejlesztőpedagógiai tevékenységhez tartozó adminisztráció készítése
- Aktív részvétel a gyermek-és lakásotthon életében, élménypedagógiai -, tehetséggondozási és sport programokon

- gyógypedagógus; konduktor; speciális gyermekotthonban, speciális lakásotthonban, gyermekotthon speciális csoportjában tanító, tanár; gyógypedagógia-tanár; pedagógia-tanár; művészetterapeuta; szociálpedagógus végzettség
- büntetlen előélet
- magyar állampolgárság
- cselekvőképesség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Rugalmasság, proaktivitás
- Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk
- hosszútávú, stabil munkahely
- fejlődési lehetőség
- támogató munkahelyi környezet
- megbecsülés
- kreatív, szakmai fejlődést biztosító, felelősségteljes munkakör
Magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzot, képesítést igazoló okiratok másolatát és motivációs levelet a gorkat.gyvk@szt.istvangyvk.hu e-mail címre kérjük küldeni.
A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető. A pályázat benyújtásával kapcsolatban felvilágosítást ad: Gáspár Éva HR ügyintéző Tel.: 06-30/106-1901
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
- gyermekvédelmi szakellátásban szerzett szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel.
- B kategóriás jogosítvány
Cím:
Fejér vármegye - Székesfehérvár , Berényi út 102.