Tanító - Egyházi Állásportál
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola

Tanító

tanító
Mezőnyárád - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.26.
Jelentkezési határidő:
2024.08.21.
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Mezőnyárád , Szent István király út 75.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
A munkaviszony tartalma a munkabér, a munkaidő és a pihenőidő vonatkozásában a köznevelési foglalkoztatotti jogviszonyhoz igazodik. A munkabéren kívül havi rendszerességgel, illetve egy évben egyszer nagyobb összegű béren kívüli juttatást biztosítunk.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Általános iskola alsó tagozatán osztálytanítói feladatok ellátása.
Nevelés-oktatás a munkakörre a jogszabályban előírt feladatok ellátása az intézmény szabályzatainak, pedagógiai programjának és a munkáltatói jogokat gyakorló intézményvezető utasításainak megfelelően.
Amit kínálunk
Befogadó tantestület, összetartó közösség.
Postai úton: 3421 Mezőnyárád, Szent István király út 75. Elektronikusan: mnyaradiskola@gmail.com
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Pályázati feltételek:
- a jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- teljes cselekvőképesség
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- jogszabályban előírt végzettséget igazoló okiratok
- szakmai önéletrajz
- 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
-katolikus plébánosi ajánlás