Gyermekfelügyelő - Gyula - Egyházi Állásportál
Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató

Gyermekfelügyelő - Gyula

szociális munkás
Gyula - Békés vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.04.04.
Jelentkezési határidő:
2024.05.06.
Munkavégzés helye:
Békés vármegye - Gyula , Gyula
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
ÁLLÁSHIRDETÉS
A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató 5. számú Területi Igazgatósága felvételt hirdet gyermekfelügyelő munkakörbe, gyulai lakásotthonba, azonnali munkakezdéssel határozott időre.
A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:
- A gyermekotthonban elhelyezett fiatalok teljes körű ellátásában aktív, és szeretetteljes részvétel (több műszakos munkarendben)
- Szabadidős tevékenységek megszervezése, lebonyolítása
- Felelős a lakásotthonban folyó szakmai munkáért, a gyerekek megfelelő ellátásáért és a gyermeki jogok érvényesüléséért
- Kijelölt nyilvántartások vezetése

Elvárásaink:
- Szakirányú végzettség – a 15/1998. (IV.30.) NM rendelet szerint: gyermek- és ifjúsági felügyelő II. (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő (OKJ), gyógypedagógiai asszisztens (OKJ), gyermekotthoni asszisztens (OKJ), nevelő (OKJ) – ennek hiányában képzési kötelezettség vállalása
- Magyar állampolgárság
- Büntetlen előélet
- Felelősségtudat, konfliktusmegoldó készség, gyermekszeretet, empátia, rugalmasság
- Felvételi eljárásban történő önkéntes részvétel
Előnyt jelent:
- Gyermekotthoni munkában szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk:
- Teljes munkaidő
- Bértábla szerinti bérezés
- Támogató környezet
- Csapatszellem
Amennyiben felkeltettük a figyelmét és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mail címre: perei.lilla@szentagota.hu
Érdeklődni lehet:
Perei Lilla
06209457248
Amit kínálunk
Cím:
Csongrád vármegye - Szeged , Csongor tér 8.