Fundraiser - Egyházi Állásportál
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza

Fundraiser

projektmenedzser, egyéb, kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-2
Betölthetőség időpontja:
2024.05.02.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Bethesda utca 3.
Feladat típusa
Adminisztráció - projektmenedzser
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Adminisztráció - kommunikációs, sajtókapcsolati munkatárs
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Dinamikusan fejlődő kórházi és alapítványi csapatunkba keressük elkötelezett fundraiser munkatárunkat, aki szívesen támogatná “több, mint kórház” lelkületű küldetésünket, a gyógyuló családjaink és közösségünk aktív támogatójaként.

FELADATOK
- A kórház meglévő vállalati partnereivel való kapcsolattartás, együttműködési lehetőségek mélyítése
- A kórház potenciális vállalati partnereinek felkutatása
- A kórházat népszerűsítő programok kigondolása, értékelés, beszámoló készítés
- Adatbázis építés: donortáblázat, donorszegmentáció (CRM), pénzügyek
- Éves kampány- és adománygyűjtő eseményterv összeállítása és menedzselése

- Proaktivitás
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
- Lelkes, kitartó, megoldásorientált
- Másokat is motiválni képes
egyénileg és csapatban is eredményes
Amit kínálunk
- Családbarát környezet
- Versenyképes fizetés
- Kórházi üdülőhasználat
- Kórházi kedvezményes étkezés
- Ingyenes egészségmegőrző programok
Fényképes önéletrajz és A/4-es motivációs levél küldése hr@bethesda.hu címre.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
- Fundraiser tapasztalat
- Stratégiai gondolkodás
Előnyök
Sales területen belül szerzett tapasztalat