Vezető ápoló/vezető szakápoló - Egyházi Állásportál
Rákoscsabai Baptista Gyülekezet Virágoskert Gyógypedagógiai Intézmény

Vezető ápoló/vezető szakápoló

főnővér
Budapest 17. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő, megegyezés szerint
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.04.30.
Jelentkezési határidő:
2024.04.29.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 17. ker. , Újlak utca 106
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - főnővér
Illetmények juttatások
béren kívüli juttatások: cafeteria szépkártyára
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Budapest 17. kerületében, családias környezetben működő értelmileg akadályozott személyek átmeneti és napközi otthonába várjuk vezető ápoló jelentkezését.
Középsúlyos-, súlyos, értelmileg akadályozott, halmozottan sérült személyek egészségügyi ellátására, valamint gondozási tevékenységek szervezésére az adott területen. Ezen belül irányítja, szervezi és felügyeli az ápolók feladatait, kapcsolatot tart fenn a munkájához szükséges intézményekkel és egyénekkel.
Olyan vezetőt keresünk, aki rendelkezik halmozottan fogyatékos személyek ellátásában, mindamellett határozott fellépésű, empatikus.
Amit kínálunk
Versenyképes fizetés
viragoskerteno@gmail.com
Cím:
Pest vármegye - Budapest 17. ker. , Újlak utca 106.