Pénzügyi- számviteli területre - Egyházi Állásportál
Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Pénzügyi- számviteli területre

mérlegképes könyvelő, pénzügyi ügyintéző
Budapest 08. ker. - Pest vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Gimnázium
Elvárt nyelvtudás:
nincs
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Mérlegképes könyvelői szakképe
Betölthetőség időpontja:
2024.05.01.
Jelentkezési határidő:
2024.04.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.
Feladat típusa
Gazdasági terület - mérlegképes könyvelő
Gazdasági terület - pénzügyi ügyintéző
Illetmények juttatások
Cafereria
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Amivel a pozíciót betöltő munkatárs foglalkozik:

• Kötelezettségvállalások ellenjegyzése, kiadások érvényesítése
• Szállítói számlák könyvelése, szállító folyószámla egyeztetése
• Vevő számlák könyvelése, vevő folyószámla egyeztetése
• Adókötelezettségek könyvelése, adófolyószámla egyeztetése, adókapcsolatok
• Pályázatokhoz kapcsolódó számviteli feladatok
• A tárgyi eszközök nyilvántartásának vezetése, az állományváltozás követése, feldolgozása
• Tárgyi eszköz leltár, selejtezési jegyzőkönyvek feldolgozása, könyvelése
• Havi egyeztetés a főkönyvi könyveléssel, adatszolgáltatás a mérlegjelentéshez
• Éves számviteli beszámoló, zárszámadás elkészítésében való aktív közreműködés
• KSH beruházási statisztikai jelentés elkészítése (negyedéves, éves)
• Rendszeres és eseti adatszolgáltatás összeállításában való közreműködés (pl. ITM, KSH, ÁSZ, INTRASTAT, egyéb eseti)
• Részvétel a számviteli területhez tartozó szabályzatok, eljárásrendek módosításában, kialakításában
• Mérlegképes könyvelői szakképesítés
• Megbízható táblázatkezelési ismeretek
• Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (legalább 3 év)
• Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete
• Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, rendszerszemléletű gondolkodás
• Felelősségteljes, proaktív és pontos munkavégzés
• Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség
Amit kínálunk
 Izgalmas, felelősségteljes feladatok várják
 Inspiratív, nyitott, támogató és családias közeg fogadja nap mint nap
 Válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk
 Versenyképes cafeteria-kerettel számolhat
 Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkavégzési hely
 Fontos számunkra a munka és a magánélet egyensúlya
A szakmai pályáját bemutató önéletrajzát, a bruttó fizetési igénye megjelölésével, a motivációs levelével együtt az alábbi e-mail címre várjuk: toborzas@ppke.hu.
Előnyök
• SAP rendszer ismerete
• Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség vagy mérlegképes könyvelői regisztráció
Honlap:
Csatolmány