zongoratanár - Egyházi Állásportál
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Zongoratanár

pedagógus
Piliscsaba - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Piliscsaba , Béla király út 72.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - pedagógus
az új tanári életpálya és a Székesfehérvári Egyházmegye bérszabályzata szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Zongoratanári feladatok, egyéni órák megtartása, növendékek felkészítése a koncertekre és versenyekre, tehetséggondozás.
Iskola keresztény értékrendjének elfogadása, csapatmunkára és folyamatos képzésre való készség
Amit kínálunk
Remek iskola, támogató szülők jó képességű gyerekekkel
Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentumokkal és rövid motivációs levéllel a igazgato@paduai.hu címen
Cím:
Pest vármegye - Piliscsaba , Béla király útja 72.