iskolatitkár - Egyházi Állásportál
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium

Iskolatitkár

iskolatitkár
Érd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.08.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Érd , Alsó u. 21.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - iskolatitkár
A 2023. évi LII. sz. törvény és a Székesfehérvári Egyházmegye bérszabályzata szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A gimnáziumi oktatáshoz tartozó adminisztráció
A középfokú felvételi eljárás és az érettségi folyamatának ismerete, jó kommunikációs készség, precizitás, munkájával szembeni igényesség, az iskola világnézetének elfogadása, terhelhetőség, az intézményvezető munkájának segítése.
Amit kínálunk
Empatikus, segítőkész kollégák, jó tárgyi feltételek
Fényképes önéletrajzokat várunk az igazgato@marianum.hu e-mail címre!
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Windows, Word, Excel, KIR, KRÉTA, Kétszintű, Teams programok ismerete, gyors-, tízujjas gépírás, rövid levelek önálló fogalmazása, statisztikák készítése.
Előnyök
Gimnáziumi iskolatitkári tapasztalat
Cím:
Pest vármegye - Érd , Alsó u. 21