angol - magyar / fizika szakos tanár - Egyházi Állásportál
Kunszt József Katolikus Általános Iskola

Angol - magyar / fizika szakos tanár

fizikatanár, informatika tanár, magyar nyelv és irodalom tanár, angol nyelvtanár
Akasztó - Bács-Kiskun vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.15.
Jelentkezési határidő:
2024.06.10.
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun vármegye - Akasztó , Tubáni u.30.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fizikatanár
Oktatás, nevelés, kutatás - informatika tanár
Oktatás, nevelés, kutatás - magyar nyelv és irodalom tanár
Oktatás, nevelés, kutatás - angol nyelvtanár
Illetmények juttatások
pedagógus bértábla szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Nyugdíjba vonuló kollégánk helyére keresünk angol-magyar és/vagy fizika / ének szakos pedagógust (óraadói szerepben is).
Bérezés a pedagógusi bértábla és teljesítmény szerint.
Szolgálati lakást tudunk biztosítani.
Korszerű szakmai ismeretek, rugalmas munkavégzés, hivatástudat.
Amit kínálunk
Hosszú távú munkalehetőség.
Befogadó tantestület.
Jelentkezni lehet az altiskakaszto@gmail.com címen, illetve a 06203881405-ös telefonszámon.
weblapunk: www.altiskakaszto.hu
Cím:
Bács-Kiskun vármegye - Akasztó , Tubáni utca 30.