Gyermekfelügyelő - Egyházi Állásportál
Református Szeretetszolgálat

Gyermekfelügyelő

egyéb
Debrecen - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.05.16.
Jelentkezési határidő:
2024.05.16.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Debrecen , Ibolya utca 22.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Lakásotthoni környezetben nevelkedő 12 fő 0-25 éves korú gyermek, fiatal felnőtt teljes körű ellátása, nevelése folyamatos munkarendben.
• Középiskola/gimnázium, Érettségi bizonyítvány; gyermek- és ifjúsági felügyelő vagy kisgyermekgondozó vagy gyógypedagógiai asszisztens, pedagógiai asszisztens, pedagógiai és családsegítő munkatárs, gyógypedagógiai segítő munkatárs, pedagógiai munkatárs, szociális-és gyermekvédelmi szakasszisztens, dajka vagy óvodai dajka szakképesítés,
• Cselekvőképesség,
• Magyar állampolgárság,
• érvényes erkölcsi bizonyítvány arról, hogy büntetlen előéletű és az 1997. évi XXXI. tv. 10/A. § (1) bekezdésében felsorolt kizáró okok személyével szemben nem állnak fenn.
Amit kínálunk
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, továbbá a végrehajtására kiadott kormányrendelet, és egyéb ágazati jogszabályok rendelkezései az irányadók. A munkáltató a vonatkozó jogszabályban foglaltak szerint megtéríti a munkába járás költségét.
Kizárólag elektronikus formában a kopis.renata@diakonia.hu email címre a benyújtandó dokumentumok megküldésével.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.