Ápoló (Csongrád) - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Ápoló (Csongrád)

nővér, ápoló, főnővér
Csongrád - Csongrád vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
folyamatos munkarend
Betölthetőség időpontja:
2024.05.17.
Jelentkezési határidő:
2024.05.17.
Munkavégzés helye:
Csongrád vármegye - Csongrád , Gyöngyvirág utca 7-9.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Szociális, egészségügy - főnővér
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A munkakörbe tartozó főbb feladatok:
- Idős ellátottak szociális gondozása, ápolása,
- Máltai értékek képviselete - „A hit védelme és a szegények szolgálata” - jelmondatunk szerint.
- 1/2000. (I.7) SzCsM rendelet szerinti szakirányú végzettség,
- Megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság,
- Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség.
Amit kínálunk
- Kjt. szerinti alapbér, pótlékok, cafeteria,
- Egészségügyi végzettségű munkavállaló esetében egészségügyi bérpótlék,
- Egyéb juttatások: Szép kártya, keresetkiegészítés a MMSZE döntése alapján, kedvező dolgozói étkezési lehetőség.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését, motivációs levelét és szakmai önéletrajzát a 4c4cc48a@hr.maltai.hu e-mail címre.
Előnyök
- Idősellátásban szerzett tapasztalat,
- Szociális érzékenység.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap:
Csatolmány