Magyar irodalom és nyelvtan óraadó - Egyházi Állásportál
SZÁMALK-Szalézi Technikum és Szakgimnázium

Magyar irodalom és nyelvtan óraadó

magyar nyelv és irodalom tanár
Budapest 11. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Foglalkoztatás jellege:
megbízási szerződés
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.31.
Jelentkezési határidő:
2024.08.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 11. ker. , Mérnök utca 39
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - magyar nyelv és irodalom tanár
Illetmények juttatások
óradíj
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Heti 4 órára keresünk magyar nyelv és irodalom szakos egyetemi végzettségű óraadót 9. osztályhoz a SZÁMALK-Szalézi Technikum és Szakgimnáziumba.
- jogszabályban előírt szakképesítés
- büntetlen előélet
- megbízhatóság, következetesség, jó csapatszellem, alapos szakmai tudás
Amit kínálunk
- modern iskolai környezet
- óraadói díjazás
- online tananyagok
info@szamalk-szalezi.hu
Cím:
Pest vármegye - Budapest 11. ker. , Mérnök u. 39