óvodapedagógus - Egyházi Állásportál
Szigetszentmiklósi Hajnalcsillag Református Óvoda

óvodapedagógus

Szigetszentmiklós - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozott idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
3-5 év
Betölthetőség időpontja:
2024.07.15.
Jelentkezési határidő:
2024.06.15.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Szigetszentmiklós , Rákóczi utca 64/B
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Szeretettel várunk a 2022 őszén indult új református óvodánkba, óvodapedagógus munkakörbe 2024. júliusi kezdéssel, amennyiben tagja szeretnél lenni összetartó, egymást mindenben támogató,, lelkes, vidám munkaközösségünknek.
Legyél Te is Hajnalcsillag!
- Keresztény értékrend
- Igényes, megbízható munkavégzés
- Jó együttműködési és alkalmazkodó képesség
-Kreativitás
Amit kínálunk
- Családias légkör
- Keresztény, humánus szervezeti kultúra
-Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely
A megadott e-mail címre, vagy postai úton lehet az önéletrajzot benyújtani. Érdeklődni a megadott telefonszámon lehet.
Előnyök
3-5 év szakmai tapasztalat
-hittanoktatói képzettség