Irodai asszisztens - Egyházi Állásportál
Vakok Boldog Batthyány-Strattmann László Katolikus Szociális Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Különleges Gyermekotthon

Irodai asszisztens

asszisztens
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium
Elvárt nyelvtudás:
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Betölthetőség időpontja:
2024.05.03.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Mátyás király út 29.
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
Illetmények juttatások
366000-500000
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
- Általános irodai feladatok
- Kapcsolattartás ellátottakkal, gondnokokkal, szülőkkel
- Kimutatások készítése
- Kimenő, bejövő hívások kezelése
- Az intézmény tevékenységéhez kapcsolódó irodai feladatok ellátása
- Önálló munkavégzés
- Képesség a csapatban való együttműködésre
- Határozott és kreatív személyiség
- Word, Office felhasználói szintű ismerete
- Kiváló kommunikációs készség
Amit kínálunk
- Utazási költségtérítés (86%) vidékieknek
- Kedvezményes nyaralási lehetőség a Balatonnál
- Kedvezményes étkezési lehetőség
- Szakmai tapasztalatszerzés
Elektronikus úton - megpályázott pozíció megjelölésével - a pfaff.gellert@vakokbatthyany.hu e-mailcímre szíveskedjen megküldeni fényképes szakmai önéletrajzát és végzettséget tanúsító bizonyítványait.
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
- KRÉTA rendszerben szerzett tapasztalat
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , 1125 Budapest, Mátyás király út 29.