Takarító - Egyházi Állásportál
Református Szeretetszolgálat

Takarító

takarító
Budapest 14. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Végzettséget nem igényel
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.05.22.
Jelentkezési határidő:
2024.05.22.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - takarító
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
 általános portalanítás, pókhálózás az épület egész területén;
 alapterület felseprése (porszívózása), felmosása (száraz-nedves moppolás) az épület egész területén;
 folteltávolítás a padlófelületekről, fertőtlenítő nedves felmosás;
 irodahelyiségekben, tárgyalótermekben bútorok, asztalok, székek, párkányok műszaki berendezések száraz, nedves portalanítása, tisztítása;
 hulladékok gyűjtése, gyűjtőhelyre szállítása;
 kézi mosogatás (konyhákban);
 mellékhelyiségek tisztán tartása, szaniterek vízkő oldása, ajtók, tükrök áttörlése, higiéniai fogyóeszközök pótlása;
 tükrök és üvegfelületek tisztítása;
 kapcsolók, konnektorok tisztítása, portalanítása;
 bejárati ajtók, kilincsek tisztítása;
 egyéb megbeszélés alapján vállalt munkák.
• Megbízhatóság, rugalmasság;
• Önálló, precíz munkavégzés;
• Igényesség önmagára és a munkavégzésére.
Amit kínálunk
- folyamatos hosszú távú munkalehetőség;
- bejelentett, részmunkaidős munkaviszony;
- igényes munkakörnyezet;
- könnyen megközelíthető munkahely (tömegközlekedés a közvetlen közelben).
A munkakör betöltéséig folyamatos. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában az allashirdetes@diakonia.hu email címre, a benyújtandó dokumentumok megküldésével.