Ápolási koordinátor - Egyházi Állásportál
Református Szeretetszolgálat

Ápolási koordinátor

szociális gondozó és ápoló
Dunaalmás - Komárom-Esztergom vármegye
Elvárt képzettség:
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.05.22.
Jelentkezési határidő:
2024.05.22.
Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom vármegye - Dunaalmás , Jókai Mór u. 16.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
 adott gondozási egység beosztásának készítése;
 az ápolási vezető munkájának a segítése;
 részvétel a lakófelvételi eljárásban;
 napi munkafolyamatok szervezése;
 az ápolók, gondozók, takarítók munkájának szervezése, felügyelete;
 szakmai ellenőrzések végzése, iránymutatás adása az irányítása alá tartozó munkatársak számára;
 kapcsolattartás az ellátást igénybevevőkkel, hozzátartozókkal, az intézménnyel szerződéses jogviszonyban álló szakorvosokkal, egészségügyi intézményekkel, gyógyszereket és gyógyászati segédeszközöket beszállítókkal;
 az ápolási – gondozási, higiéniai tevékenységgel kapcsolatos dokumentációk elvégzése, felügyelete, ellenőrzése;
 állandó csoportmunka a középvezetői réteggel;
 aktív részvétel a gondozási és ápolási feladatokban.
 a fenntartó és a munkáltató keresztény értékrendjének elfogadása;
 felsőfokú OKJ (54-es) ápolói végzettség;
 szakmai tapasztalat;
 terhelhetőség, együttműködési készség;
 felhasználói szintű informatikai ismeretek;
 cselekvőképesség;
 magyar állampolgárság;
 büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvánnyal igazolva).
Amit kínálunk
 azonnali kezdés;
 határozatlan idejű jogviszony;
 közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés, szociális ágazati pótlék, egyéb szociális juttatások; próbaidő lejárta utáni jutalmak;
 utazási költségtérítés;
 stabil, barátságos és támogató légkörű munkahely;
A munkakör betöltéséig folyamatos. Jelentkezni kizárólag elektronikus formában az almasiszeretethaz@diakonia.hu email címre, a benyújtandó dokumentumok megküldésével.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 14. ker. , Hungária körút 200.