Logopédus - Egyházi Állásportál
Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Logopédus

logopédus
Budapest 20. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.26.
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 20. ker. , Vörösmarty utca 128
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - logopédus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Szakszolgálati feladatellátási területen a 15/2023 EMMI rendelet 25§ alapján a logopédiai szűrés/vizsgálat és ellátás biztosítása általános iskolai tanulók számára és a és a 20/2012 EMMI rendelet alapján az SNI tanulók (beszédfogyatékosság okán) ellátása 1-8 évfolyamon, kiscsoportos formában, a szakértői véleményekben javasolt területekre fókuszálva. Napi munkaidő 4 óra/heti 20 óra. A tanulókkal eltöltendő idő :heti 11 óra. Az intézményben eltöltendő idő: heti 16 óra Az intézményen kívül szabadon felhasználható a feladatellátáshoz kapcsolódó heti idő 4 óra. A feladatellátási hely: 20. kerület Budapest Vörösmarty Mihály Református Általános Iskola
 logopédus végzettség,
 büntetlen előélet
Amit kínálunk
Feladatellátáshoz szükséges eszközök, feltételek: fejlesztő szoba és fejlesztő eszközök, adminisztrációhoz laptop, a feladatellátáshoz szükséges papír-írószer. Egyéb juttatások: bérlettámogatás (kerület átlépése esetén),SZÉP Kártya, Üdülési utalvány,
Elektronikus úton a palyazo.refegymi.budapest@gmail.com címre
A pályázattal kapcsolatban felmerülő egyéb kérdésekről tájékoztatást
dr. Baksáné Borsos Marianna tagintézmény-vezető
a +36-20/387-66-46 telefonszámon ad.
Előnyök
 integráló intézményben végzett szakmai tapasztalat
 mozgás fejlesztés igazoló képzés
 MS Office ismerete
Cím:
Pest vármegye - Halásztelek , Hold utca 6.
Csatolmány