Óvodapedagógus - Egyházi Állásportál
Nyíregyházi Egyházmegye

Óvodapedagógus

óvodapedagógus
Nyírlugos - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
általános munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Pályakezdőket is várunk!
Betölthetőség időpontja:
2024.08.15.
Jelentkezési határidő:
2024.07.15.
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyírlugos , Szabadság tér 4.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
köznevelési foglalkoztatotti jogviszonyban foglaltaknak megfelelően
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Szeretettel várjuk ötcsoportos intézményünk munkatársai közé, ha Öntől:

- nem idegen a keresztény értékrend,
- empatikus, gyerekszerető;
- munkájában igényes, lelkes, innovatív;
- elhivatott a hátrányos helyzetű, a sajátos nevelési igényű gyermekek nevelése iránt.
- munkakör betöltéséhez szükséges végzettség (óvodapedagógus, vagy óvodai nevelő)
- keresztény értékrend
- magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet
Amit kínálunk
• a köznevelési foglalkoztatotti jogviszonyban állóra a pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény hatálya terjed ki
• esélyteremtési illetmény
• cafetéria
• igény esetén szolgálati lakás
• munkába járás támogatása
szentpeterespalovoda {kukac} nyirgorkat.hu
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyíregyháza , Bethlen Gábor u. 5.