fejlesztőpedagógus - Egyházi Állásportál
Szent Anna Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ

Fejlesztőpedagógus

fejlesztőpedagógus
Hajdúnánás - Hajdú-Bihar vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc)
Jogviszony időtartama:
határozott idő
Munkarend:
beosztás szerinti munkarend
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
Nincs.
Betölthetőség időpontja:
2024.05.15.
Jelentkezési határidő:
2024.05.10.
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar vármegye - Hajdúnánás , Perczel utca 12.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fejlesztőpedagógus
A pedagógusok új életpályáról szóló 2023. évi LII. törvény és a végrehajtásáról szóló 401/2023. (VIII.30.) Korm. rendelet, továbbá a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, valamint végrehajtásáról szóló 257/2000. (XII. 26.) Korm. rend. rendelkezései szerint.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A szakmai egység lakásotthonaiban élő gyermekek nevelésében, fejlesztésében való segítségnyújtás. A tanulmányi előmenetel elősegítése tervszerű nevelő-pedagógiai munkával. a lakásotthonok mindennapi életében való tevékeny részvétel, a szakmai programban megfogalmazott feladatok elvégzése.
- A személyes gondoskodást nyújtó gyermekjóléti, gyermekvédelmi intézmények , valamint személyek szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 15/1998. (IV.30.) NM rendelet 2. sz. mellékletének II. szakellátások 2. pont " Gyermekotthon, fejlesztőpedagógus " pontjában előírt szakirányú szakképesítés megléte (gyógypedagógus; konduktor; gyógypedagógia-tanár; pedagógia-tanár; művészetterapeuta; szociálpedagógus).
- Büntetlen előélet.
- Magyar állampolgárság.
- Cselekvőképesség.
- A pályázó nem áll foglalkozástól való eltiltás hatálya alatt.
Amit kínálunk
- Intézményünk kulturált munkakörülményeket és a szakmai fejlődés lehetőségét biztosítja leendő munkavállalói számára.
- Hosszú távú munkalehetőség a gyermekvédelmi szakellátás nem könnyű, de annál nemesebb területén, amelynek során egy kiváló munkatársi csapat várja.
- postai úton (vagy személyesen), a pályázatnak az alábbi címre történő megküldésével, Szent Anna Görögkatolikus Gyermekvédelmi Közpnt, 4080 Hajdúnánás, Perczel utca 12. Kérjük a borítékon feltüntetni: fejlesztőpedagógusi pályázat
-elektronikus úton gorkat.gyvk@szt.annagyvk.hu e-mail címen keresztül.
A pályázati kiírással kapcsolatban további információt Szántóné Alföldi Szilvia intézményvezető-helyettes nyújt a +3620/212-1295 telefonszámon.
Előnyök
Gyermekvédelmi szakellátásban szerzett szakmai tapasztalat.
Csatolmány