Utcai szociális munkás (1. kerület) - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Utcai szociális munkás (1. kerület)

mentálhigiénés szakember, szociális munkás
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Munkarend:
2 műszak
Betölthetőség időpontja:
2024.05.26.
Jelentkezési határidő:
2024.05.26.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Feszty Á u 1
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - mentálhigiénés szakember
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
ellátási területen élő hajléktalanná vált személyek felkutatása, gondozása, intézményi ellátáshoz juttatása
gondozottak segítése az utcai életmód felszámolásában
teljes körű esetvitel, szociális ügyintézés
együttműködés intézményekkel, szociális szolgáltatókkal
téli krízisautós ügyelet ellátása külön szerződéssel
krízisintervenció
szállítás
adminisztráció
1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet szerinti felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok (pl. szociális munkás, szociálpedagógus, szociológus)
B kategóriás jogosítvány
jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
pontosság, kreativitás, nyitottság
együttműködés teamben végzett munka során
kiemelt elfogadás a hajléktalan emberek felé
Amit kínálunk
bérezés:
minimum bruttó 490.000 Ft, ágazati besorolás szerint
munkaköröknek megfelelően pótlékok beosztás szerint: délutános, gépjárművezetői, ünnepnapi
béren kívüli juttatások: nettó 15.000 Ft; munkába járás támogatása BKK bérlettel, vagy vármegyebérlettel
iskolakezdési támogatás gyermekek esetén
befogadó, támogató munkahelyi közösség
próbaidő alatt mentor program, betanítás biztosítása, szakmai segítségnyújtás
rugalmas beosztás (munkaköri kereteken belül)
kitűnő megközelíthetőség (vonat, 2-es metró, busz, villamos)
fejlesztő és csapatépítő tréningek, szupervízió és esetmegbeszélő csoport
lehetőség új szakmai projektek megvalósítására
részvételi lehetőség különböző programokban, pályázatokban, képzéseken
munkaruha
ingyenes dolgozói kávé, tea; kedvezményes ebéd
AYCM kártyára lehetőség

Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó, fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával lehet emailen: 4cbc00ba@hr.maltai.hu
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.