Általános iskolai tanító - Egyházi Állásportál
Zichyújfalui Református Általános Iskola

Általános iskolai tanító

tanító
Zichyújfalu - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő, határozott idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.01.
Jelentkezési határidő:
2024.07.31.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Zichyújfalu , Iskola u. 4.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások
Púétv. szerint + Esélyteremtési illetmény
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Keressük azt a megbízható, munkájára igényes tanítót, aki nem állami iskolában szeretne tanítani, hanem nyugodt, családias környezetben, kis létszámú osztályban.
Fejér vármegyében a Velencei-tótól 10 km-re található Iskolánk.
Osztályfőnöki feladatok ellátása, pontosság, gyerekszeretet
Amit kínálunk
Szakmai előrelépés lehetősége, igényes szakmai közösség, támogató szülői háttér, munkába járás költségtérítése
E-mail: zichysuli1502@gmail.com
Előnyök
Kreativitás, jó kommunikációs készség
Cím:
Fejér vármegye - Zichyújfalu , Iskola utca 4.