Laboratóriumi asszisztens - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Laboratóriumi asszisztens

asszisztens, egyéb
Bicske - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola, Technikum
Elvárt nyelvtudás:
Angol
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.06.02.
Jelentkezési határidő:
2024.06.02.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Bicske , csabdi utca 20
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Egyedülálló egészségügyi programunk keretein belül, olyan a munkájára igényes és elkötelezett munkatársainkat keressük, akik szívesen csatlakoznak programunk, Bicskén kialakításra kerülő központjának laboratóriumi csapatába.
Programunk célja, hogy a felzárkózó településeken könnyebben elérhetővé váljanak a szűrővizsgálatok, prevenciós programok, valamint hogy biztonságos és folyamatos legyen a terápiára szorulók gyógyszeres ellátása, egyben cél az ezeken a területeken élő emberek egészségtudatosságának javítása is.
Feladatok:
• laboratóriumi eszközpark kezelése, karbantartása
• mintaérkeztetés
• mintavételi eszközök előkészítése
• laborinformatikai rendszer megismerése és kezelése
• leltár felügyelete és naprakészen tartása
• dokumentációk előkészítése, naprakészen tartása
• laboratóriumi automaták dokumentációjának vezetése
• érettségi
• stabil office ismeretek (word, excel)
• középfokú angol nyelvtudás (aktív)
• rugalmasság, precizitás
• önállóság
• jó problémamegoldó képesség
• monotónia tűrés
• csapatjátékos
Amit kínálunk
• egyműszakos munkarend, nincsen hétvégi munkavégzés
• kis létszámú, fiatalos csapat
• kiemelkedően modern munkakörnyezet
• részleges home office lehetősége
• céges járat Budapestről
• jól felszerelt és kényelmes pihenő helyiség
• cafeteria (próbaidő leteltét követően 15.000 Ft/hó SZÉP kártyára)
• AYCM kártya lehetőség
• utazási költség térítés
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunk munkájához, várjuk a jelentkezését az alábbi e-mail címen: a008d531@hr.maltai.hu
Előnyök
• laborasszisztensi tapasztalat
• szakirányú végzettség (laborasszisztens, Biológia BSc, Biomérnök BSc, Biológus laboratóriumi operátor, analitikus stb.)
• mikrobiológia területén szerzett tapasztalat
• akkreditációs folyamatokban szerzett tapasztalat
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.