Gépjárművezető - Tüdőszűrőbusz - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Gépjárművezető - Tüdőszűrőbusz

gondnok, karbantartó, egyéb, biztonsági őr
Budapest 03. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Szakiskola, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , Miklós utca 32
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - gondnok, karbantartó
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Vezetés, üzemeltetés - biztonsági őr
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Feladatok
• gondoskodás a busz tisztaságáról, műszaki állapotának figyelése/ellenőrzése
• a busz biztonságos és balesetmentes eljuttatása a célállomásra
• a célállomáson a biztonságos működés feltételeinek a megteremtése és a feladatellátáshoz szükséges gépek üzembe helyezése
• a havi program alapján a tüdőszűrő busszal történő kitelepülés részleteinek megtervezése és egyeztetése az intézményvezetővel
• a tüdőszűrésre érkezők koordinálása
• a szűrőtevékenység kapcsán eseti jelleggel a kollégák adminisztrációs munkájának segítése
Elvárások
• „D” kategóriás jogosítvány
• legalább középfokú végzettség
• számítógépes felhasználói ismeretek (Excel és Word)
• jó kommunikációs készség szóban
• pontosság, kreativitás, nyitottság
• együttműködés teamben végzett munka során
• rugalmas, proaktív és konszenzusos problémamegoldásra törekvés
• jó kapcsolatteremtő készség
Amit kínálunk
Amit ajánlunk
• bérezés: alapbér és pótlékok
• béren kívüli juttatások: SZÉP kártya hozzájárulás, munkába járás támogatása, beiskolázási támogatás, céges kedvezmények
• Máltai közösségi program lehetőségek
• munkarend: beosztás alapján
• érdekes, változatos munkakörnyezet, folyamatosan megújuló projektek Magyarország egész területén
• jó hangulatú, fiatalos, szeretetteljes, szakmailag felkészült csapat
• támogató munkakörnyezet
• szakmai fejlődés támogatása
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások emailben: 48a9f77d@hr.maltai.hu
• végzettséget igazoló iratok másolata
• szakmai önéletrajz
• motivációs levél
Előnyök
Előny
• egészségügyi vagy szociális területen szerzett tapasztalat;
• egészségügyi képzési területen szerzett szakképesítés.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.