Gyógyszertári szakasszisztens - Egyházi Állásportál
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Gyógyszertári szakasszisztens

egyéb
Bicske - Fejér vármegye
Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Gimnázium, Szakiskola, Technikum
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.06.02.
Jelentkezési határidő:
2024.06.02.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Bicske , csabdi utca 20
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Szolgálat 2022-ben elindította a Naszlady Attila Egészségfejlesztési Programot, melynek keretében fenntartásában lévő bentlakásos intézmények ellátottai mellett hazánk 300 legszegényebb települését érintő egészségügyi megoldásokat valósít meg. A program telemedicinális egészségügyi ellátás és szűrési program mellett kapcsolódó labordiagnosztikai és gyógyszerellátási tevékenységet tartalmaz, amely komplexen elősegíti az érintettek egészségének megőrzését, krónikus betegségük megfelelő színvonalú gondozását.

A program keretében Bicskén létesített Személyre Szabott Gyógyszerellátási Központ koncepciója nyugat-európai gyógyszerellátási reformok tapasztalataira épül: a doboz szintű gyógyszerelés helyett az egyénre szabott gyógyszerelés, azaz a beteg gyógyulásához, illetve krónikus ellátásához szükséges gyógyszerek egyénileg, az optimális alkalmazásnak megfelelően, napokra és napszakokra bontott pontos, automatizált kiadagolása. A rendszer folyamatba építetten, integrált módon tudja biztosítja a hatékonyság mellett a gyógyszer- és betegbiztonságot.
Feladatok
• beérkező gyógyszerek kezelése - átvétel, bevételezés/készletezés, raktározás, tárolási körülmények és lejárati időpontok monitorozása, leltározás, selejtezés, munkafolyamatok dokumentálása;
• gyógyszerek tisztatéri debliszterezése, munkafolyamat dokumentálása;
• komissiózó robot használata - feltöltés/bevételezés, készletellenőrzés, kiadás;
• személyre szabott tisztatéri gyógyszerosztó berendezés használata – feltöltés, orvosi rendelvényeknek megfelelő gyógyszeradagolás vezérlése, működési problémák feltárása és azok kezelése, protokoll szerinti tisztítás,
működés-optimalizálás;
• egyénileg kiszerelt gyógyszeradagok minőségellenőrzése tisztatérben - feltárt hibák kijavítása, munkafolyamatok dokumentálása;
• egyénileg kiszerelt gyógyszeradagok kiszállításra történő összekészítése, munkafolyamat dokumentálása;
• részvétel a belső és – adott esetben a külső – képzéseken;
• folyamatos egyeztetés közvetlen felettessel - a Központ zavartalan és folyamatos működése, illetve a munkafolyamatok optimalizálása érdekében.
Elvárások
• gyógyszertári szakasszisztens végzettség;
• érvényes működési engedély;
• elkötelezettség a minőségi ellátás iránt;
• önálló munkavégzési képesség, pontosság, precizitás;
• proaktív, önálló problémamegoldó képesség.
Amit kínálunk
• tervezhető, egyműszakos munkavégzés, kizárólag hétköznapokon, normál munkaidőben (ügyelet nincs!);
• kiemelkedő munkahelyi körülmények – újonnan épített iroda- és munkatér;
• globálisan élenjáró, innovatív technológiai megoldásokhoz való hozzáférés;
• felelősségteljes, önálló munkavégzés lehetősége;
• támogató, elkötelezett, dinamikus csapat;
• cafeteria juttatás.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunk munkájához, várjuk a jelentkezését az alábbi e-mail címen: 1a1a80cd@hr.maltai.hu
Előnyök
• intézeti gyógyszertárban szerzett munkatapasztalat;
• gyógyszergyártási (GMP) / tisztatéri munkatapasztalat.
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap:
Csatolmány